شنبه - ۲۶-۰۳-۱۴۰۳
فلاکت دین یک باره هم بیان و هم اعتراض علیه فلاکت واقعی است.دین آه آفریده ستم دیده،دل جهانی بی دل،و روح شرایط بی روح است.افیون توده هاست

شوراها

گرایش کمونیسم شورایی

بیانیه جمعی از حامیان منشور مطالبات حداقلی: فرجام یک جنایت کار


جمعی از حامیان منشور مطالبات حداقلی
23-05-2024
65 بار خواندە شدە است

بە اشتراک بگذارید :


بیانیه جمعی از حامیان منشور مطالبات حداقلی:

فرجام یک جنایت کار

با سقوط هلیکوپتر حامل ابراهیم رئیسی و همراهان در۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ رژیم اسلامی یکی از بدنام‌ترین و جنایتکارترین مهره‌های خود را از دست داد. ابراهیم رئیسی که  نامش با کشتار زندانیان سیاسی در تابستان ۶۷ از پرده بیرون افتاد، اما در تمام دوران ۴۵ ساله جمهوری اسلامی به عنوان قاضی و بعداً رئیس دستگاه قضایی و سپس ریاست جمهوری در اساس کاری جز جنایت و خونریزی بر عهده نداشت. موجودی پوچ و بی‌ هویت همچون بسیاری از کوتوله‌های سیاسی رژیم اسلامی که بنا به فرموده و نوکر صفتانه و دست آموز مراکز اصلی قدرت و روحانیت  ارتجاعی هستند، در فرجام قربانی یکی از دسیسه‌های متعدد باندهای چند لایه و چندگانه رژیم گردید.

اگر چه خواست قلبی ما محاکمه این جلادان در دادگاهی عادلانه بعد از سرنگونی رژیم هست، اما مرگ هر کدام از این قاتلان و جنایتکاران مایه خوشحالی و مسرت بازماندگان جانباختگان،   دادخواهان و بسیاری از مردم ایران  و هم چنین نوید بخش پیروزی انقلاب زن زندگی آزادی   میباشد.  مرگ این جنایتکار حرفه‌ای تا همین جا باعث شادی و رضایت خاطر نه تنها هزاران خانواده داغدار که عزیزان خود را در اعمال ستمگرانه و جنایتکارانه دستگاه قضایی رژیم جمهوری اسلامی از دست داده بودند، بلکه هزاران هزار انسان ایرانی از پیر و جوان که در اعتراضات 96 ، ۹۸ و ۱۴۰۱ در جنبش زن زندگی آزادی دست خونبار رئیسی و همدستانش را در سرکوب و قتل هزاران تن از جوانان نیک سرشت کشورمان همچون: نوید افکاری‌ها، مهسا(ژینا)امینی‌ها، میرشکاری‌ها، نیکا شاکرمی ها…به آشکارا مشاهده و تجربه می‌کردند فراهم آورد.

هم اکنون هزاران تن از مردان و زنان سلحشور و آزادی خواه زندانی دستگاه سرکوبگری هستند که رئیسی و ارباب مستقیم وی یعنی خامنه‌ای جلاد نقش اساسی در برپایی این دستگاه داشته‌اند.طی دوره ریاست جمهوری «آیت الله اعدام» از اوت 2021 تا اوت 2023 شمار اعدام شدگان با نرخ رشد 52.5% سالانه به مجموع 1275 نفر بالغ گردیده است.از اوت 2023 تا کنون این رقم همچنان در حال افزایش بوده است.

در این میان سخنان رسوای سایر گماشته گان و دریوزه گان آستان قدرت در داخل و خارج و نیز ابراز تسلیت برخی سران و مقامات کشورهای غربی به رژیم اسلامی پرونده سیاهکاری دیپلماسی خارجی و عناصر خودفروخته داخلی را باز هم بیشتر و بیشتر آشکار کرد.

باشد که با فروپاشی و سقوط و نابودی قطعی رژیم جمهوری اسلامی سران و کار به دستان و دنبالچه‌های این رژیم را از صدر تا ذیل نیز در یک دادگاه عادلانه به سزای اعمالشان برسانیم.

جمعی از حامیان منشور مطالبات حداقلی

22 می‌2024 برابر دوم خرداد 1403

اسم
نظر ...