شنبه - ۲۶-۰۳-۱۴۰۳
فلاکت دین یک باره هم بیان و هم اعتراض علیه فلاکت واقعی است.دین آه آفریده ستم دیده،دل جهانی بی دل،و روح شرایط بی روح است.افیون توده هاست

شوراها

گرایش کمونیسم شورایی

درخواست همکاری


شورای نویسندگان سایت شوراها
10-04-2024
333 بار خواندە شدە است

بە اشتراک بگذارید :


درخواست همکاری

درخواست همکاری

به منظور تکوین و اعتلای  «سوژه واقعی»  و ارتقاء سطح خودآگاهی مردم ایران  که درگیر مبارزه‌ای همه جانبه  با نظام حاکم هستند ،از کلیه اندیشمندان  ، صاحب نظران ، فعالان سیاسی و فرهیختگان دعوت می‌شود  در حوزه‌ی  نقد تئوریک،بررسی مسائل سیاسی،فرهنگی،تاریخی و جنبش‌های اجتماعی ایران، در صورت تمایل با سایت شوراها در پروژه ی ذیل ما را یاری نمایند.

شورای نویسندگان این سایت در نظر دارد هر ماه بولتنی از نظرات شما صاحب نظران منتشر کند . به همین منظور طبق برنامه‌ریزی ذیل:

  1. هر ماه  سه  پرسش که تقریباً در یک موضوع طراحی شده است خدمت شما عزیزان ارسال  خواهد شد. پاسخ‌ های دریافتی مکتوب شما در یک بولتن منتشر می‌شود.
  2. لطفاً حداکثر پاسخ در دو صفحهA4  تنظیم گردد.
  3. شورای نویسندگان سایت شورا تنها حق ویراستاری  در حد برخی ملاحظات رسم الخطی در متون ارسالی را دارد و هیچگونه دخل و تصرف دیگری در متن انجام  نخواهد شد.
  4. تلاش داریم این نظرات در گستره ای از گرایشات مختلف  جمع آوری شود تا نگاهی همه جانبه‌تر و چالش برانگیزتر نسبت به مسائل جامعه‌ی خود داشته باشیم.
  5. پس از انتشار هر بولتن به مقتضای زمان و نقدهای دریافتی ،  بولتنی  از نقد سایر نویسندگان، پیرامون نظرات دیگران ،  ارائه خواهد شد .به عبارتی این حق برای هر فردی محفوظ است که نظرات دیگران را نقد و یا به نقد سایرین پاسخ دهد.
  6. ترجیحا پیشنهاد می شود انتشار اولیه‌ی اظهارنظرها در بولتن ماهانه تحت عنوان «بولتن شورا» صورت پذیرد.طبعا پس از انتشار در بولتن ،انتشار آن توسط نویسنده از نظر ما بلا اشکال است.

تنها با همکاری موثر و پیگیرانه‌ی شما عزیزان است  که می‌توانیم  قدمی در راستای  تاثیرگذاری نظری و عملی در  امروز و فردای جامعه خود برداریم.

با سپاس و احترام :

 شورای نویسندگان سایت شوراها

فروردین1403 / آپریل 2024

https://shoraha.net

 

سه پرسش شماره‌ی اول بولتن:

  1. به نظر شما چه عللی سبب سقوط نظام سلطنتی  شد؟
  2. به نظر شما  مضمون و محتوای انقلاب پنجاه و هفت چه بود ؟چه مطالباتی مردم را به صحنه سیاسی کشاند؟
  3. عروج و تثبیت نظام اسلامی را  وابسته به چه عواملی میدانید؟

لطفا نوشته‌ی خود را در پاسخ به سه پرسش بالا به نشانی ذیل ارسال نمایید:

Shoura1398@gmail.com    

 

 
اسم
نظر ...